Skip to content

Your cart is empty

Continue shopping

Have an account?

Log in to check out faster.

Your cart

Loading...

Subtotal

$0.00 USD

Taxes and shipping calculated at checkout

Eliminate STRESS & ANXIETY with our top rated products!

Celebrating 6 years of ATI TEAS MATH! Enjoy 50% + OFF EBOOKS & 25 % OFF Workbooks (NO CODE NEEDED))

  • ATI TEAS Exam
  • HESI Exam
  • Free Practice Tests
  • Curriculums
  • Grades K-8 Math Workbooks
  • Journals
Log in
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
  • YouTube
Jakara Lewis Math
  • ATI TEAS Exam
  • HESI Exam
  • Free Practice Tests
  • Curriculums
  • Grades K-8 Math Workbooks
  • Journals
Log in Cart

Filter:

Availability
0 selected Reset
Availability
Price
The highest price is $35.00 Reset
$
$
Remove all

7 products

Filter and sort Filter

Filter and sort

Filter

7 products

Availability
Clear
Price

The highest price is $35.00

$
$
Clear
Remove all
Remove all

7 products

  • Math in 40 Days: Kindergarten Edition Math in 40 Days: Kindergarten Edition

    Math in 40 Days: Kindergarten Edition

    Sale

    Math in 40 Days: Kindergarten Edition

    Regular price $35.00
    Regular price $50.00 Sale price $35.00
    Unit price /  per 
    Sale
  • Math in 40 Days: First Grade Edition Math in 40 Days: First Grade Edition

    Math in 40 Days: First Grade Edition

    Sale

    Math in 40 Days: First Grade Edition

    Regular price $35.00
    Regular price $50.00 Sale price $35.00
    Unit price /  per 
    Sale
  • Math in 40 Days: Second Grade Edition Math in 40 Days: Second Grade Edition

    Math in 40 Days: Second Grade Edition

    Sold out

    Math in 40 Days: Second Grade Edition

    Regular price $35.00
    Regular price $50.00 Sale price $35.00
    Unit price /  per 
    Sold out
  • Math in 40 Days: Third Grade Edition Math in 40 Days: Third Grade Edition

    Math in 40 Days: Third Grade Edition

    Sold out

    Math in 40 Days: Third Grade Edition

    Regular price $35.00
    Regular price $50.00 Sale price $35.00
    Unit price /  per 
    Sold out
  • Math in 40 Days: Fourth Grade Edition Math in 40 Days: Fourth Grade Edition

    Math in 40 Days: Fourth Grade Edition

    Sale

    Math in 40 Days: Fourth Grade Edition

    Regular price $35.00
    Regular price $50.00 Sale price $35.00
    Unit price /  per 
    Sale
  • Math in 40 Days: Fifth Grade Edition Math in 40 Days: Fifth Grade Edition

    Math in 40 Days: Fifth Grade Edition

    Sale

    Math in 40 Days: Fifth Grade Edition

    Regular price $35.00
    Regular price $50.00 Sale price $35.00
    Unit price /  per 
    Sale
  • Math in 40 Days: Pre-K Edition

    Math in 40 Days: Pre-K Edition

    Sale

    Math in 40 Days: Pre-K Edition

    Regular price $35.00
    Regular price $50.00 Sale price $35.00
    Unit price /  per 
    Sale

Subscribe to our emails

Be the first to know about new collections and exclusive offers.

More About Us

  • About Us
  • Contact Us
  • FAQ's
  • Refund Policy
  • Shipping Policy
  • Search
  • Terms of Service
  • Do not sell or share my personal information
  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
  • YouTube
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Diners Club
  • Discover
  • Google Pay
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Visa
© 2025, Jakara Lewis Math Powered by Shopify
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.